• آموزش، مشاوره و نرم افزار

    شرکت ويرا جهان سيستم ارائه دهنده خدمات آموزش، مشاوره و نرم افزارهای مديريت خدمات فناوری اطلاعات

  • دوره های بین المللی مدیریت IT

    برگزاری دوره های بین المللی ITIL V3, COBIT 5, Prince 2, TOGAF 9.1 با امکان مدارک بین المللی

  • تامین و پیاده سازی ابزارهای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات

    تاميين، سفارشی سازی و پياده سازی نرم افزارهای مديريت خدمات فناوری اطلاعات، Manage Engine فارسی، ابزارهای برتر ITSM در دنيا

ابزارهای manage engine

ارائه نرم افزارهای فارسی سازی شده ITIL، نظیر Manage Engine Service Desk Plus و Microsoft Service Manager

ادامه مطلب

بومی سازی و پیاده سازی ITIL

ارائه خدمات مشاوره در طراحی پیاده سازی و بازمهندسی فرآیندهای بر اساس ITIL، COBIT، ISO27001

ادامه مطلب

 

آموزش ITIL,COBIT,TOGAF

اولین ارائه دهنده دوره های آموزشی بین المللی ITIL، COBIT، Enterprise Architechture، ISMS 

ادامه مطلب

شبکه های اجتماعی و مدیریت خدمات

نقش شبکه های اجتماعی در مدیریت خدمات ITSM

برخی از شرکت های نرم افزاری مدیریت خدمات فناوری اطلاعات، ماژول شبکه های اجتماعی را در نرم افزار خود بکار گرفته اند. این موضوع بر اساس این ایده شکل گرفته که مشتریان و کاربران می توانند عملیات IT خود را از طریق گفتگو در نرم افزارهای اجتماعی دارای قابلیت چت نظیر فیس بوک به ارائه دهنده خدمات اعلام نمایند. ارائه دهندگان خدمات می توانند به راحتی با کاربران از طریق چت ارتباط برقرار نمایند و یا بر پست های افراد را در لحظه نظارت نمایند.

این قابلیت به درخواست کاربران به منظور تسهیل و ساده سازی ارتباطات میان IT با سایر بخش های سازمان و یا کاربران ایجاد شده است. مکالمه در Chat Room انجام می شود، به عنوان نمونه به صورت خودکار واقعه، مشکل و یا تغییر مرتبط می تواند ذخیره و ثبت شود.

فناوری اطلاعات اجتماعی پیش نیاز بسیاری از محصولات نرم افزاری و بدون استثناء پلتفرم های ITSM می باشند. کاربران انتظار دارند تا ساده ترین و مناسب ترین روش را برای ارتباط با کارشناسان فناوری اطلاعات جهت ثبت شکایت یا درخواست سرویس بکار گیرند و ساده ترین روش لزوما روش استاندارد ما برای ثبت خطاها نیست. یکی از کاربران این نرم افزارها می گوید" با فناوری اطلاعات اجتماعی IT Social در نرم افزار مدیریت خدمات IT همکاری با لایه های دیگر از طریق گفتگو در خصوص راهکارهای دانشی نسبت به استفاده از ابزارهای مجزا افزایش یافته است. در حال حاضر می توانیم یک محل واحد برای پرسیدن سئوالات توسط کاربران، همکاری، به اشتراک گذاری اطلاعات داشته باشیم "